Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek megéri kimenni...

Szerintetek megéri kimenni középiskolába 1évre az USA-ba (csereprogrammal), így 1évet halasztok és évet kell ismételnem?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkozunk azon, hogy 10.be vagy 11.be kimegyek 1évre az USA-ba,DE nemtudom hogy megéri-e évet ismételnem emiatt.Szerintetek jó ötlet? Minden álmom hogy kimehessek oda tanulni, de emiatt évet ismételni ..háát nemtudom..
2011. ápr. 9. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nyelvtanulás szempontjából és azért,hogy világot láss megéri. Más szempontból semmiként,hiszen az ottani iskolákban nem fogsz több mindent megtanulni.
2011. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megéri.
2011. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Inkább egyetem alatt menj ki fél évre... több hasznát veszed. De ha középsuli alatt mennél, akkor mindenképp 10-ikben, mert 11-12 együtt van a fakultációs tárgyak miatt...
2011. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megéri.

Én ha fiatal lennék és ilyen lehetőségem volna már el is indulnék. Az se érdekelne h évet kellene ismételni. Menj és használd ki a lehetőséget, meg főleg tanulj.

2011. ápr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a cserediák programok térítésesek és ezt nem szeretik feltüntetni a hirdetéseken. Átlagban az USA 2 millió forintba kerül.


[link]


[link]

2011. ápr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:))

Esetleg olyan is írhatna aki volt már ilyenen.:DD

2011. ápr. 10. 13:00
 7/12 anonim ***** válasza:

igaz, en nem csere diak vagyok, kint elek, de nem bantam meg!

Nyelvet gyorsan fel lehet fenni, es szerintem halasztanod sem kene, mert rendes jegyeket kapsz itt is, be szamitjak...

2011. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Én is kiszeretnék majd költözni:))Ha szabad kérdezni,te melyik részen élsz??
2011. ápr. 14. 18:57
 9/12 anonim válasza:

Szia!

szerintem is megéri, de nem most, inkább egyetemi évek alatt. Nem tudom mennyire vagy nyelvileg felkészült, de talán azért érdemesebb másod-harmad éves egyetemistaként menni, mert nem fog kárba veszni az egy év szakmai, tanulási szempontból, mert lesz alapod, amire építhetsz, és ha ügyesen be tudod számítani a krediteket, évismétléssel sem jár. Nekem nem egy ismerősöm megy USAba 10 hónapra, szeptembertől Atlantis program keretében.


Ha mégis úgy döntesz, h most mész ki, akkor hajrá! Nyelvtudás szempontjából most is megéri! :)

2011. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Köszönöm:))
2011. ápr. 15. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!