Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediák szeretnék lenni...

Cserediák szeretnék lenni Amerikában. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
A sulim nincs benne semmi ilyen programban, és a szüleimnek nincs pénze hogy tudják finanszírozni ezt, viszont szinte kitűnő tanuló vagyok, az angolt most kezdtem, de elég jól megy. Az ösztöndíj sokat segít? Nagyon drága? nekem elég lenne 1hónap is...
2011. ápr. 24. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
ha csak most kezdted az angolt nem fognak cserediák programmal engedni..hány éves vagy?
2011. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15, viszont nyelvi előkészítőbe járok így heti 14órában tanulom, és már tudok annyit mint aki 2éve tanulja
2011. ápr. 25. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézelődj itt:

[link]

[link]

[link]

[link]


Amúgy az ösztöndíj az nagyon kis segítség.

Barátnőm "csak" 200ezer Ft-ot kapott. Persze ez is nagyon szép összeg, csak sajnos eltörpül a többi költség mellett.

Az angollal kapcsolatban pedig azt hallottam, hogy nagyon alacsonyak az elvárások. A YFU-nál íratnak egy SLEP-testet, ami nagyon könnyű és abból határozzák meg, hogy hogy állsz. Azért társalgás szintű angoltudás nem árt.

2011. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én is hasonlóképp vagyok, de az angolom az középszintű :)

a cél pedig Latin-Amerika*.*

2012. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!