Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van divattervező fősuli Londonba?

Van divattervező fősuli Londonba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Londonban minden van. Itt az angol google.co.uk keressel benne igy university in London sokat kidob, keresgelj melyik a jo neked.
2009. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

igen van,biztosan tudom, mert mostanában keresek egyetemeket és láttam egy fősulit is a 3-as zónában.

de egyébként igaza van az előttem válaszolónak, használd a googlet

2009. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Érettségi után megyek ki és ha összejön jó lenne ott tovább tanulni!
2009. márc. 18. 11:50
 4/11 anonim válasza:
90%
Persze,hogy van! Ha jól emlékszem az iskola neve University of Arts and desing. itt van divattervező szak :) sok sikert!
2009. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a www.ucas.com -on jobban ra tudsz keresni az adott szakra. itt mindent megtalalsz a felvetelivel kapcsolatba. De vedd figyelembe hogy az ilyet arts szakokra mashogy van a felveteli,asszem van interview vagy alkalmassagi. angliai diak
2009. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igazából nem csak artra van intrjú, meg ilyen hülyeségek, mindenhol. jóformán egy kg kenyeret nem vehetsz interview nélkül
2009. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nekem nem kellett interview-zni, teny hogy sok helyen kell...de nem mindenhol.
2009. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem csak londonban, brighton-ban is van, ha 1 kis tengerpartot akarsz látni:) ismim ott tanul divattervezőnek
2009. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

London nem jött be,kint voltam nyáron melózgatni.

Felvettek Pestre 2.évben meg Párizs Remélem lesz belőlem valaki ,ez minden álmom!

Köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 23. 22:21
 10/11 anonim válasza:

Divat tervező szeretnél lenni?

Szerintem ahhoz jó ízlés kell!Én is szeretnék az lenni de egy rendes szakmám is lesz emelett mert mi van ha nem jön be?Akkor ezért tanultam évekig?

2009. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!