Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 16 évesen foglalkoztatna v....

16 évesen foglalkoztatna v. ki Londonba?

Figyelt kérdés

Nővéreim kinn élnek, és tavaly nyáron voltam kinn náluk pár hetet, minden 2. fagyizónál meg ilyen helyeknél ki volt írva, hogy felvesznek embereket..

nos én 2. éve tanulok angolt, és szerintetek nyáron kimehetnék dolgozni, pénzt szerezni?


köszönöm előre is a válaszokat


2011. jan. 16. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
elképzelhető
2011. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
30%
lehet esélyed nyári munkára de feketén próbáld meg!!!
2011. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Kizart. Bocsi, 16 eves kepzetlen munkaero senkinek se kell Londonban (az hogy 2 eve tanulsz angolul az senkit se erdekel, vagy tudsz beszelni folyekonyan vagy nem). Feketen meg ne dolgozzal mert az csunyan be lehet nezni ha nem akarnak kifizetni vagy ha ellenoriznek.
2011. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 évesen, két év nyelvtudással senki sem fog alkalmazni. A bevándorlókat amúgy is csak a legszarabb munkára alkalmazzák, ahol nem kell beszélni lehetőleg (ahogy az előttem lévő írta: vagy tudsz, vagy nem), pakolni, éjszakázni meg még kicsi vagy.
2011. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én kint élek, fognak neked munkát adni, csak a lényeget nem tudod még, hogy angliában ugy vannak a bérek,hogy aki 16 éves az szinte a felét kapja csak a minimálbérnek,törvényileg igy van,vagyis nem fogsz kapni ugynanannyit mondjuk egy gyorsétteremben mint a felnött kollégáid! és ez durva! 6font a minimálbár oránként,te kapni fogsz kb. 3at!
2011. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak kinn rokonok, kérdezték megyek-e, de tavaly még csak 20 voltam, akkor meg nem éri meg, 21évesen már teljes bért kapsz. :D (szóval ha tudok, most már megyek :D)

Fagyizóról ne nagyon álmodj, ott kommunikálni is rendesen kell, maximum takarítás, árufeltöltés, de ehhez tényleg fiatal vagy, éjszakai munkára itt is csak 18 felett alkalmazhatnak.

Feketén valóban ne vállalj munkát, az lesz a legkisebb bajod, ha nem kapsz pénzt, de kiutasíthatnak és elég csúnya dolog a nemzetközi pereskedés, meg drága is.

De amúgy miért nem a tesóidat kérdezed? :D Ha olyan helyen dolgoznak, talán be tudnak protezsálni az irodába lótifutinak vagy hasonló.

2011. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
non-UK (nem angol) allampolgarok 18 eves kor alatt nem dolgozhatnak. EUs torveny tiltja. nekem ki se toltottek a jelentkezesi lapomat a 18. szulinapom elott 1 nappal
2011. febr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!