Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 3,5ös átlaggal kijuthatok...

3,5ös átlaggal kijuthatok valahova cserediáknak?

Figyelt kérdés

persze támogatással:/

viszont nagyon jó sportoló vagyok, nagyon sok érem, kupa, stb.

ha tudtok ajánlani oldalt ahol lehetne jelentkezni , azt is megköszönném!:)

16/f

Amerikára, Angliára gondolnék elsősorban, folyékonyan beszélek angolul...


2011. jún. 25. 13:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
azt azért hozzátenném hogy egész évben fél órám sem tanultam, és így lett ilyen a bizim:O
2011. jún. 25. 13:34
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Középiskolában nem nagyon van ösztöndíj, csak fizetős csereprogram, ott meg, ha van pénzed, nyilván a kutyát nem érdekli az átlagod.


A barátnőm az YFU-val volt Svédországban, a felét kellett kifizetnie, mert kitűnő tanuló volt és írt egy pályamunkát amivel egy szervezet állta a program felét, de még így is millióra rúgott az ár, amit fizetnie kellett, és akkor még költőpénzt nem is kaptál.


Az Evimének vannak pályázatai, amivel 2 középiskolai évet lehet külföldön tölteni, és ott is érettségizni, de ahhoz ilyen átlag kevés.

2011. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
És nyilván az állásinterjún is magyarázkodni fogsz, hogy de amúgy alkalmas vagy te az állásra, csak annak idején lusta voltál tanulni. Senkit nem érdekel. Aki vinni akarja valamire, az tanul, senkit nem izgat, hogy mi lett volna ha..elegen pályáznak a helyedre, nyugi.
2011. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

jah, tudom

jövőre mindenképpen magasan tartom az átlagom :/

2011. jún. 25. 13:45
 5/22 A kérdező kommentje:

meg ez mind szép hogy matek ötös meg ilyesmi...

de én már vagy 9 éve folyamatosan sportolok, boxolok, nagyon sok eredményem van, válogatott vagyok stb... és mégis a sok stréber mehet ki:/ ez így nemjó

akkor mostantól lehetek jó sportoló jó tanuló >.<

2011. jún. 25. 13:50
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Válaszd a profi sportolást, és akkor nem kell tanulnod.


Akkor viszont ne irigyeld azokat, akik megdolgoznak azért, hogy sokra vigyék. Mégis miért vinnének külföldre tanulni egy olyan diákot, aki 16 évesen szarik bele a tanulásba? Közben meg ott van a rengeteg jó tanuló, akik megdolgoznak azért, hogy ilyen élményekben legyen részük. És ők jobban is tudják majd kamatoztatni ezeket az élményeket a jövőben.

2011. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, baba, nálunk a gimiben mindig az volt a gond, hogy abban az évben ki kapja meg a jó tanuló-jó sportoló plakettet, mert annyian voltak.

Biztos, mind Superman, vagy napi 2percnél többet tanultak.

Ja, és ne felejtsd el azt se, volt aki mellette énekkarra, zeneórára, szakkörökre járt, barátnője volt, vagy barátja, ha lány, és egyesek nem átalltak több sportágban is jeleskedni.


Nem kell a púder, lusta vagy, és nem fognak kivinni cserediáknak, mert ott tanulni kell.

2011. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
a legtöbb ember a nyelvtanulás miatt megy ki, Angliában és Amerikában még könnyebb a tanulás, + ahogy írtam én perfektül beszélek angolul. jól is sportolok, szal, ugyanannyi esélyt kéne adni ...
2011. jún. 25. 14:01
 9/22 A kérdező kommentje:
ja igen, azt kifelejtettem hogy 6 éve zongorázom...
2011. jún. 25. 14:01
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Igen, kimehetsz te is, csak akkor csengess ki pár millát, aztán tanulhatod a nyelvet. Olcsón meg menjen az, aki megdolgozott érte...mégis miben vagy jobb náluk?


Ez olyan, mintha én vezérigazgató akarnék lenni diploma nélkül. De van két felsőfokú nyelvvizsgám!

2011. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!