Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 3,5ös átlaggal kijuthatok...

3,5ös átlaggal kijuthatok valahova cserediáknak?

Figyelt kérdés

persze támogatással:/

viszont nagyon jó sportoló vagyok, nagyon sok érem, kupa, stb.

ha tudtok ajánlani oldalt ahol lehetne jelentkezni , azt is megköszönném!:)

16/f

Amerikára, Angliára gondolnék elsősorban, folyékonyan beszélek angolul...


2011. jún. 25. 13:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
és ők miben jobbak nálam?;)
2011. jún. 25. 14:05
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Nyisd ki a bizonyítványodat, meg az övékét, és megtudod.
2011. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

ők meg az érmeiket + a kupáikat mutassák meg + zongorázzanak el nekem valami jó nehéz műt.. na

tanácsot jöttem kérni, nem azt hogy pofázzanak nekem, szóval most szépen húzz el az anyádba mert unalmas vagy. kösz:)

2011. jún. 25. 14:10
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

Hálistennek ilyen stílusért nem osztogatnak semmit. :)


Pályázz meg akkor egy sportösztöndíjat, mert te annyira jó vagy, de el kell keserítselek, ott is szelektálni kell a túljelentkezés miatt - és találd ki, mi alapján fognak titeket rangsorolni.. ;)


Persze vagdalkozni meg másokra mutogatni mindig könnyebb, mint belátni, hogy elcsesztük, és újrakezdeni, netán megdolgozni valamiért...


Na maradj a kis seggeden, és érettségi után menj el konzervet pakolni a Tescoba.


Bár nem értem, egy született sporttehetség, mint te, hogyhogy nem lett még felfedezve és nem nyert még egy nemzetközi versenyt sem? Kár, pedig perfekt angol vagy, nagyon szépen, ízlésesen tudnál nyilatkozni a külföldi sajtónak is, hiszen a stílusod valami lehengerlő. :D

2011. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

bocs :$ nyertem már eb-t, és világkupát is...

majd te mész pakolni a tescoba az biztos:) vagy azért mondod ezt mert kell oda a munkaerő? bocs , keress mást:S

amúgy meg mondtam, jövőre magasan tartom az átlagom, tanulj meg olvasni. na pás!

2011. jún. 25. 14:16
 16/22 A kérdező kommentje:

te meg ülj itt és válaszolgass csak az embereknek:D

én megyek be a városba a barátokhoz...

na, szia!

FOREVER ALONE!:)

2011. jún. 25. 14:17
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Muhahahah, arról az EB-ről meg világkupáról bizonyítékot kérünk, különben messziről jött ember azt mond, amit akar. ;) Aki előtt ekkora lehetőségek hevernek, az biztos nem egy ilyen oldalon kérdezgeti, hogyan mehet ki külföldre tanulni...na meg akkor mi lesz a profi sporttal? És hogyhogy nem voltál magántanuló? Ja, bocsi, most jön az a rész, hogy de, az voltál... :D
2011. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%
Egy nagy lófingot nyertél te :DDD Bizonyítsd akkor.
2011. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha nyertél,ha nem (amit inkább hiszek én is el) ilyen stílussal és bizivel ne álmodozz ennyire..
2011. jún. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
90%
remélem nem jutsz el sehova:) undorítóan unszimpatikus vagy!
2011. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!