Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Több kérdés egy külföldi...

Több kérdés egy külföldi ösztöndíjjal kapcsolatban (középiskolai)?

Figyelt kérdés

pontosabban az uwc ösztöndíjjal kapcsolatban, vagy legalább a nemzetközi érettségivel kapcsolatban

(uwc.hu)

Ha valaki elolvassa a honlapon a követelményeket, vagy ismeri:


Pontosan milyennek kell lennem, hogy egyáltalán esélyem legyen?


Középfokú angol megvan, eddig semmilyen közösségi munkát nem végeztem, egy versenyeredményem van (esszéírós, országos 1.), versenysportoló sem vagyok, és év végén volt három 4esem (de így is 4 tantárgyból javítottam).


Gondoltam elkezdek önkéntes-és közösségi munkát végezni (pl. diákönkormányzat elég?) kitűnő leszek félévkor...


És még mit lehetne csinálni hogy legyen esélyem? Egyáltalán nem késtem még le az egészet?

(Jövőre is jelentkezhetek, de jövő év után is (azaz 2013 januárban)...)


És a nemzetközi érettségi: nagyon nehéz? Egyáltalán milyen?


Vagy bármi tanács ezzel kapcsolatban?


Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítenétek. :)


2011. júl. 3. 16:30
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én tavaly pályáztam, 10.-be.

4.9 volt az átlagom, rendszeres közösségi munkát végeztem, jó sportoló is vagyok, mégsem sikerült elnyernem:).

Szerintem kezdj el versenyekre járni, több közösségi munkát végezni, valamint nagyon fölhúzni az átlagod, így talán lesz esélyed jövőre.

A pályázat maga úgy 10 oldal, szóval azt sem egyszerű kitölteni:)

Én szurkolok, ha nekem nem is, neked talán összejöhet.

2011. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és tudsz valamit azokról akik megnyerték? hogy úgy kb. milyenek voltak?
2011. júl. 9. 13:42
 3/3 A kérdező kommentje:
és a jó sportoló mit takar? tanulmányi versenyekre jártál?
2011. aug. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!