Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol találok adatokat az...

Hol találok adatokat az angliai egyetemekről, magyarul?

Figyelt kérdés
Azok az eggyetemek érdekelnek ahol van orvosi kar...
2011. júl. 5. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sehol. Miért foglalkozna valaki azzal, hogy egy semmi kis ország nyelvére infókat fordítgasson.

Ha komolyan érdekel az egyetem, akkor illene megérteni az angol nyelvű honlapokat.

2011. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ha komolyan érdekel az egyetem, akkor illene megérteni az angol nyelvű honlapokat."


Ezzel egyetértek. Ha már ezzel sem boldogulsz, akkor esélytelen a külföldi tanulás.

2011. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Oki bocsi az offolasert de elegem van: ANGOL!!! Nem angliai...
2011. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hiaba irogatsz privat emailt. Akkor is angol. Olyan nincs hogy angliai (legalabbis nem ebben a kontextusban). Ugyanugy ha egy Nemetorszagban levo egyetemrol beszelsz akkor az egy nemet egyetem. Nem nemetorszagi.
2011. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A magadnak keresed, és kint akarsz tanulni akkor miért magyarul érdekel? Ha meg nem tudsz angolul, akkor maradj a magyar orvosképzésnél.
2011. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még van idő tökéletesíteni az angol tudásomat, ez hadd legyen az én gondom :)
2011. júl. 8. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom gimiben vagy ha ilyeneken gondolkodsz.. hidd el, ha most nem vagy olyan szinten, hogy felmenj egy angol egyetem oldalára, akkor 2-3 múlva se leszel, főleg nem olyan szinten, hogy külföldre jelentkezz orvosi egyetemre.. :DD
2011. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hello, en angliaban tanulok, es sajnalattal kell elismernem ha annyira nem tudod az angolt hogy sajat magad csekkold le akkor nagyon sok gondod lesz/lehet kesobb az egyetemen.

Viszont ha megfogadod a tanacsom akkor otthon kezd el az egyetemet angolul otthon (ha minden igaz akkor szegeden van ilyen kurzus....) mert ittkinn nem eleg hogy draga de nehez is...

2011. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!