Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi MŰVÉSZETI egyetemekrő...

Külföldi MŰVÉSZETI egyetemekről tapasztalat, info?

Figyelt kérdés
Szeretnék középiskola után külföldi egyetemre menni és ott folytatni tanulmányaimat. Olyan színvonalas művészeti egyetemek érdekelnének, ahol fotográfiát és/vagy tervezőgrafikát lehet tanulni. Ezenkívül érdekelne, hogy zajlik egy ilyen egyetemre a felvételi, mik a költségek stb. Ausztria, Anglia, Svédország, Japán és Ausztrália érdekelne leginkább. Németül, angolul tanulok és nem vagyok gazdag. : D
2011. júl. 6. 12:00
 1/1 anonim válasza:
Szia ! én is fotózást szeretnék továbbtanulni ,leginkább Amerikába vagy Spanyolországba ,találtam egy egyetemet a Cooper Union ( [link] ),ami New York-ban van egy kis magánegyetem és nincs tandíj ,de nagyon nehéz bejutni ,meg eleve kijutni amerikába de én azért majd megpróbálom ,tandíj ugyan nincs de azért kell valahol lakni is és azért new york nem a legolcsóbb város, de lehet pályázni még ösztöndíjra ,és az elsőéveseknek biztosítanak helyet a kollégiumba de az fizetős,remélem segítettem :) 16/L
2011. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!