Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek kimenjek németorsz...

Szerintetek kimenjek németországba középiskola után?

Figyelt kérdés
Szeretnék idén októberbe kimenni németbe.ha valaki hasonlo helyzetben van írjon!!!!! ;) 19/L
2011. júl. 18. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Idén érettségiztem és pár napja jöttem rá, hogy amit februárban megjelöltem(felsőfokú képzés fősulin), azzal semmit sem érek és jobb ha el se kezdem... Azt is csak azért jelöltem meg, mert vmit muszáj volt:( egyébként fogalmam sincs, hogy mivel szeretnék foglalkozni később(matekból sajnos síkhülye vagyok:S).

komolyan mondom legszívesebben elmennék külföldre nyelvet tanulni meg keresni egy kis pénzt... persze jó lenne önállósodni is kicsit.. már azon is gondolkodtam, hogy luxushajóra kéne menni dolgozni vagy au pairnek de egyedül nem lenne merszem:DD

Németo. is jól hangzik, de angol nyelvterületre is szívesen mennék:)

2011. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kint vagy már?
2012. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!