Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ez mit jelent? Aupair-angol?...

Ez mit jelent? Aupair-angol? Németországba megyek, német tudást kértek, mégis angolul írtak, én meg nem tudok.

Figyelt kérdés

First we would like to learn more about you. How are your German skills? How would you intend to spend the time with the children, what activities, what kind of rest periods? What is important for you when taking care of children? What are your pleasures what do you dislike among household chores? What did you do so far in your life? What are your interests?

Németországba megyek, német tudást kértek, mégis angolul írtak, én meg nem tudok....


2011. aug. 24. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is szeretnék többet megtudni rólad. Milyen a némettudásod? Hogy képzeled el a gyerekekkel töltött időt, milyen foglalkozásokkal, milyen egyéb időszakkal? Mi fontos számodra a gyerekekre való vigyázáskor? Mit szeretsz és mit nem a házimunkák közül? Mit csináltál eddig az életben? Mik az érdeklődési köreid?


(Nyugodtan írd meg nekik válaszban, hogy nem tudsz angolul. De nézd meg, nem-e angolul tudó au pairt keresnek, mert én pl. olyan családnál laktam, akik azért alkalmaztak, hogy tőlem angolt tanuljanak a gyerekek.)

2011. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rest periods (szünetek)
2015. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mely házimunká(ka)t nem kedveled?

Na, ez jó -

2015. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett belőle?
2015. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!