Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Akkor is megkapom amaerikába...

Akkor is megkapom amaerikába a tanulói vízumot, ha ösztöndíjjal megyek egyetemre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Új típusú útleveled van?Úgy értem a vörös színű vagy a kék?

Ha a régi akkor csináltass egy újat és hívd fel az amerikai nagykövetséget.Kell majd még hozzá az amerikai egyetem levele, hogy felvettek illetve azt is kell igazolni, hogy ösztöndíjas leszel + némi pénz tartalékban a számládon stb.

Megkapod, csak kezd el mielőbb intézni, ha már szeptemberbe mennél,mert nem két perc.

Sok sikert Amerikához, ügyes vagy, hogy kaptál kint ösztöndíjat.

2011. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy, hol szereztél ösztöndíjat?? bocsánat az offért, csak érdekel.:)
2011. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igazan ertem a kerdest; meg is, milyen vizumot kapnal...? Az elsopro tobbseg osztondijjal jon az allamokba egyetemre, meg is, mi as vizumot kapnanak, mint tanuloi?

Sot, konkretan ha nincs minden elintezve, egyetem felvett, anyagiak lerendezve, nem is kapsz vizumot.

2011. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!