Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Vállaljak cserediákságot (...

Vállaljak cserediákságot ( tovább lent)?

Figyelt kérdés
Már kicsi korom óta nagyon irigyeltem azokat akik kimentek egy egész évbe Amerikába vagy valamilyen idegen országba cserediáknak...már akkor eldöntöttem hogy majd én is fogok jelentkezni, de most elbizonytalanodtam mert ha pl. gimnázium 3. ban kimegyek egy évre akkor ott teljesen más a tanterv teljesen mást tanulnak...nem tudom hogy ez nagy befolyással lenne e az érettségi eredményemre..vagy pontosan hogy van ez?Vizsgát kel tenni vagy mi?
2011. júl. 21. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnék kimenni egy évre, akkor menj. Viszont Ha a 10. utén mész ki akkor 1 év Amrekika, és ha visszajössz, akkor nem 12.-esként hanem 11.-esként folytatok a tanulmányaidat, hacsak előre meg nem beszéled a tanáraiddal, hogy osztályozó vizsgát teszel, ha visszajössz Amerikából a teljes 11.-es tananyagból.
2011. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 maryjane89 válasza:
igen, mindenképpen be kell pótolnod azt az egy évet amit kinnt töltesz
2011. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de jó lenne, ha én is így foghatnám magam és kimehetnék az usaba egy évre:) azzal tisztában vagy hogy k*rva drága, ugye? :)
2011. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!