Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » TANULÁS KÜLFÖLDÖN! Hogy lehet...

TANULÁS KÜLFÖLDÖN! Hogy lehet elintézni? Melyik iroda/irodák foglalkoznak ezzel? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

14/L vagyok, angolul tanulok. Angliába, USÁ-ba, vagy Skóciába, Írországba szeretnék menni 1 évre 2013-ban. Hogy tudom elintézni?

Néztem rengeteg lehetőséget a neten, de mind nagyon drágák voltak...azt kérdézném még, hogy létezik-e ösztöndíj középiskolásoknak, ami támogatna ebben. A sulis átlagommal nincs gond, mert 5,00+ aktív vagyok és sokat versenyzek...KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!


2011. aug. 5. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

pont a te kérdésed alatti kérdés,ha annak a feltevőjét kérdeznéd,akkor lehet többre mennél

2011. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!