Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van arra lehetőség, hogy...

Van arra lehetőség, hogy Angliában vagy Írországban járjak egyetemre?

Figyelt kérdés
Esetleg ösztöndíj féleség nincs e, hiszen ha fizetem persze, hogy járhatok, de sajnos annyi pénzem nincsen :( mit tudtok erről? Nem ERASMUS-szal szeretnék kimenni, hanem az egész egyetemet ott szeretném kijárni. Köszönöm előre is!
2011. aug. 10. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello

En angliaban a University of Hull -on tanulok, es vannak kulonbozo lehetosegek arra hogy kint tanulj, de itt kint nincsenek allamilag finanszirozott kurzusok...

Vannak, de csak Scottlandban, ha minden igaz.

Szoval ha nagyon nem akarsz/ tudsz fizetni akkor menj oda. Ha viszont anglia mas reszein levo egyetemek erdekelnek akkor tobb lehetoseg is van:

1. igenyelni allami diakhitelt az angol allamtol

2. 3000£ tanulmanyi osztondij, szulok keresete alapjan allapitjak meg. (hosszu, kerdezz ha erdekel)

3. kulonbozo osztondijak otthonrol,

4. dolgozz par evet kinn...


A tandij iden egysegesen 3290£ iden, jovore ez mar 9000£ lesz azoknak akik a 2012-es tanevben kezdenek.

2011. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjél a skótokhoz, ott ingyen van az alapképzés neked is, mert eu-s állampolgár vagy. legalább is mikor 4 hónapja néztem még ez volt a helyzet, ne haragudj, most lusta vagyok keresgélni, de nézz utána, ha annyira szeretnél kimenni.
2011. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!