Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Fogorvosira szeretnék jelentke...

PetFen kérdése:

Fogorvosira szeretnék jelentkezni a marosvásárhelyi Orvostudományi Egyetemre, viszont az első év után átjelentkezhetem mondjuk a SOTE-ra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor mi lenne, ha esetleg rögtön ott kezdenél?:)
2011. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kérlek azért kezdeném ott ,mert oda egyszerűbb bekerülni...

És míg Mo-on van olyan lehetőség,hogy mondjuk Pécsre vettek fel akkor az első év után át lehet jelentkezni mondjuk a Bp-be...no ,de nem magyarázom tovább!

Szóval ha valaki tudja,hogy van ilyenre lehetőség akkor írjon legyen szíves!!!

2011. szept. 7. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak költségesre van erre lehetőség, ez 100%. (2hete kérdeztem meg az összes magyar egyetemet,mind1,hogy mexikóból,németországból,vagy romániából jössz,ha külföld,akkor csak költséges.)
2011. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!!
2011. szept. 8. 18:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy döntöttél?Amúgy a másik fórumon is én válaszolgatok neked.:D
2011. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Komolyan? Nagyon rendes vagy,hogy válaszolsz a kérdéseimre!!

Úgy döntöttem ,hogy beadom Magyarországon is a jelentkezésem ,de Marosvásárhelyre is jelentkezni fogok ,az egyik csak össze fog jönni:)

2011. szept. 9. 18:50
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem lehetne ,hogy e-mail címet cseréljünk ,és akkor ott raknák még fel pár kérdést ,ha nem gond!?
2011. szept. 9. 18:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van skypeod írd meg a címét nekem privátban. (Nekem nincs msn és társai, de a skype 1 perc alatt lent van,ha szeretnél kérdezni...)Segítek szívesen.
2011. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, hogy őszinte legyek én lebeszélnélek a vásárhelyi egyetemről-de ezt inkább négyszemközt fejteném ki-és nem azért mert rosszabb,mint az itteniek,mert nem rosszabb,meg nem gyengébb,meg hasonlók. Én mást mondanék neked saját tapasztalatból,aztán arra mondasz majd valamit,az már a te dolgod lesz...:)
2011. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
felvettelek...
2011. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!