Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Pilótaképzés külföldön?

Pilótaképzés külföldön?

Figyelt kérdés

Bár még messze áll tőlem a pályaválasztás, mégis szeretném tudni a lehetséges egyetemeket, főiskolákat, ahol repülőgép pilóta irányba lehetne elindulni (lehetőleg külföldön, bár sokat nem tudok a nyíregyházai főiskola felszereltségéről).

Szóval a kérdésem az lenne, hogy valaki (tapasztalatból lenne a legjobb) tud-e színvonalas egyetemet vagy főiskolát külföldön, amely direkt erre specializálódott? A ponthatárok hogy vannak? Mit néznek ott egyáltalán?


2011. szept. 12. 02:17
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én erről tudok, Észtországban, Tartu mellett van, de nem ismerem a részleteket.

2011. szept. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elöször meny el Kecskemetre orvosira, hogy mégfelelsz e pilotának.

Pilota képzés nem olcso, és ritkán lehet külföldön elvégezni esetleg ha töb évre lekötelezed magadat.

2011. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért, mik lehetnek a kizáró okok? Nincs se allergiám, se epilepsziám, nem vagyok színtévesztő/vak. Egyedül talán a bokasüllyedésem van, de abból se a legveszélyesebb. (mellesleg ez miért lenne akkora probléma?)

De mint mondtam, még messze van a pályaválasztás, de szeretek előre megtervezni mindent.:)

Amúgy az mit jelent, hogy sokba kerül? Mert ahogy hallottam kecskeméten "ingyenes". Tehát nem milliókról van szó, hanem körülbelül mintha a BME-re vagy ELTE-re mennék.

2011. szept. 12. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
A kerdes külfödi pilotaképzesröl szolt, és ot nincsen ingyen.
2011. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, bocsánat. Akkor nyitok a másik kérdésemnek egy másik témát.
2011. szept. 12. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Tán egyszerüb Budapesten.

2011. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milliókba kerül-e, ha utasszálító gépet akarsz vezetni vagy sima séta repülőt! Az utasszállítónál 2,5 millióba is kerülhet a tanfolyam! A séta repülőjét nem tudom, de biztos olcsóbb!!! Amúgy fent vagy facebook-on?? Én is pilóta szeretnék lenni! Ha olyan korba vagy mint én(nem hinném, hogy 13 éves vagy) járhatnánk eggyütt is a tanfolyamra! Sok szerencsét neked!
2011. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!