Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az amerikai Stanford egyetemre...

Az amerikai Stanford egyetemre magyarként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van itt valaki, akinek sikerült bekerülni, vagy akinek van olyan ismerőse akinek sikerült? Nagyon érdekelne hogy van-e magyar tanuló ott :) Szeretnék beszélni egy két szót egy magyar stanfordi tanulóval, ha létezik ilyen.
2011. okt. 8. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egy családtagom a Princetonon van, ő ismer sok harvardost, stanfordost, azt hiszem az egyik kollegaja magyar és a stanfordon van. De ebben nem vagyok 100%-ig biztos. Szóval nem lehetetlen.
2011. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Par magyarorszagi diak minden elitegyetemen akad, ez igy van.


A jelentkezesi procedura es a kovetelmenyek ugyan azok minden kulfoldi szamara...es az osztondijlehetosegek is :)

2011. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17:54es válaszolónak : nem tolakodásból, de esetleg nincs valami mód rá hogy kapcsolatba lépjek vele? Csak pár kérdést szeretnék feltenni, nem zaklatás szintjén.
2011. okt. 9. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Van facebookja, néztem, ott van sok ismerőse a stanfordról is, a magyar csaj nem oda jár,hanem a harvadra,tévedtem. Ha gondolod írj nekem,és amint válaszol az email címemre,linkelem az adatlapját és beszélhetsz vele, elég elfoglalt amúgy. De 1-2 dologra szerintem én is válaszolhatok, én is külföldön tanulok, és mikor jelentkezési időszak volt még anno(2éve),akkor kb naponta együtt voltunk,szóval megőszültem a folyamatos aggódásától:D, kb már kívülről fújtam,hogy neki mire van szüksége, mert folyton annyit aggodalmaskodott,hogy az nem igaz.
2011. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit fáradt vagyok,szóval amint válaszol a levelemre.
2011. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én távoli rokonom ott tanított vagy talán még most is ott tanít. Matematika profeszor volt.
2012. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!