Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Au pair munka ügynökség nélkül?

Au pair munka ügynökség nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék au-pair lenni, viszont az egyetlen ügynökség, amelyik tényleg szimpatikus volt, azt írta, nem keresnek lányokat olyan rövid időintervallumra, amely nekem megfelelne (fél évre). Az au-pair kereső oldalakon viszont sok ilyen családot találtam.


Mekkora a kockázata annak, hogy önállóan keresek magamnak családot?


Elsősorban saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2011. okt. 24. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne menj!!! Elsore, egyedul, meg ne probald! Meg ugynokseggel is nehez az elso idoszak, de legalabb van egy biztos pont aki segit ha gaz van. Minden baratnom rosszul jart aki egyedul ment. Ugynokseget viszont tudok adni, ha gondolod. A masik, hogy nem kell am bevallanod, hogy "csak" fel evre mesz. Mondhatsz egy evet is, aztan majd megmondod ugy a 4. honapnal, hogy nagyon sajnalod, de csaladi gondok miatt, majd haza kell utaznod elobb. Ha jo a csalad, megertik. Ha nem jo, nem maradsz naluk 4 honapot , de meg 4 hetet se igazan. :)
2011. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

aupair-world.net

Én itt találtam magamnak fél évre családot Németországban, most vagyok kint második hónapja.

Brick au-pairral jelentkeztem Angliába először, mert féltem a netestől, de fél évre esélytelen volt.

Ide regisztráltam, már aznap tök sokan bejelöltek, több családdal emailoztam. Kb 3 nappal később már megvolt a család. Nagyon jó helyre kerültem, nagyon rendes családom van.

Két ismerősöm van itt akörnyéken, mindkettő ügynökségen keresztül. Egyik magyar, másik grúz. Mindegyiknek a 3. cslaádja van most, mert az első kettőtől menekültek kb :D A magyar lány pl egy hétig ifjusági szállásra költözött, mert félt a családtól... Persze ez családfüggő, de én teljesen bízom a netesben.

20L

2011. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!