Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A hawardon van történelem szak?

A hawardon van történelem szak?

Figyelt kérdés
egy könyvet írok és ez egy fontos részlet a történet szempontjából. A választ előre is köszönöm.
2011. dec. 15. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Harvard-on nincs
2011. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet írsz, és nem tudod, hogy kell leírni, hogy Harvard?:D sikeres egy könyv lesz...:D
2011. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én leszek az első, aki megveszi! Ne bántsuk már!:-P
2011. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem hogy ne írjak hülyeséget...

Viszont kelene egy olyan híres egyetemen ahol van pl prinston vagy bár akármi

2011. dec. 15. 15:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Princeton egyébként...
2011. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, a Harwardon csak botanikat lehet tanulni, fikusznyirast, a Prinstonon van tori is, meg kofejtokepzo (azert is olyan szep a campus,a diakok kifejtetteka kovet hozza a banyabul), a Yel-en van urologia szak, a A Szarfos-on pedig orrszorapolo minort is felvehetsz. Remelem igy amr teljesebb kepet kaptal az amerikai felsooktaas csucsairol.
2011. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem csak az amerikai egyetemek nevét nem tudod leírni. Szerintem még ne kezdj könyvet írni, nem tudsz írni. Ez tudom, hogy nem túl udvarias megjegyzés, de inkább most szembesülj vele, mint egy csomó felesleges munka után.
2011. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

lehet hogy hangos könyv lesz belőle inkább effektekkel. Amúgy meg szerintem elég normális stílusban kérdeztem nem érdemlek támadást...

Azért akartam külföldi, nagy egyetemeket hogy egyrészt nemzetközinek mondható legyen úgymond a regény, másrészt meg szerettem volna valamiképpen kihangsúlyozni hogy a főszereplő neves egyetemekre járt,értelmiség volt, és onnan származnak a filozofikus gondolatai. Csak mivel a történet szerint meghalt a felesége, és a fia egy autóbalesetben, le zülödt vándor lett belőle és azóta nem találja a helyét a világban, és azóta bele vág minden eszement kalandba ami az útjába kerül, és azóta lett egy antiszociális, pszichopata állat akinek a csapos ha azt mondja fizessen elő rántja a shotgunt fejbe lövi és azt mondja: tartsa meg az aprótXD

2011. dec. 15. 21:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem támadás volt, baráti figyelmeztetés. De ha támadásnak veszed, a te bajod.
2011. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én speciel erre gondoltam : "A Szarfos-on pedig orrszorapolo" A te kommentedel nem olt bajom, mindig szívesen várom az építő jellegű kritikát csak a stílus nem mindegy...
2011. dec. 15. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!