Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem vagy biológia szak?

Történelem vagy biológia szak?

Figyelt kérdés
Mindkettő tantárgyat nagyon szeretem, ezért nem is nagyon tudok választani a kettő közül :) Leginkább véleményeket szeretnék, tapasztalatokat. Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni a munkapiacon? Melyik ad külföldi lehetőségeket? Előre is köszönöm mindenki kedves válaszát!
2011. aug. 20. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért ne tanulj egy szakon, mert tantárgyként szeretted. De ha ez a kettő jelentkezik csak lehetőségként, és ha az a fontos, melyikkel lehet jobban elhelyezkedni, akkor nem is értem, hogy lehet ez kérdés. Még jó, hogy biológia szakkal...
2011. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem biológia, de ha mind2őt szereted tanulj mind2-őt, de valszeg tanár lehet belőled ha semmi más tudomány nem vonz
2011. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biológia.
2011. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biológia, de akkor valószínűleg hozzá kell tanulnod a kémiát is.
2011. aug. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen biológia...


Egyébként meg első... akkor az alapján válasszon, amit utál?

Én is azért választottam kémia szakot, mert 4 év alatt a szívemhez nőtt, és mert elképzelhetetlen lenne az élet kémia nélkül... és ennek akarom áldozni az életem :D

2011. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg első... akkor az alapján válasszon, amit utál?"


- Igen, azt... most eldöntötted, hogy valami nagy hülyeséget fogsz kérdezni? Azt tanulja, amit szeret, de ne CSAK azért, mert szereti. Érzed a különbséget, vagy még egy hasonló kérdésed lenne?


"Én is azért választottam kémia szakot, mert 4 év alatt a szívemhez nőtt, és mert elképzelhetetlen lenne az élet kémia nélkül... és ennek akarom áldozni az életem :D"


- Ez nagyon jó dolog. Az más kérdés, hogy rengeteg embert ismerek, akik azt tanulják, ami érdekli őket, még sincs ötletük sem, hogy fogják ennek áldozni életüket, ergo megélni belőle. És utóbbiban egészen más egy történelem szak és egy kémia szak.

2011. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!