Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van valaki aki Daniaban tanul...

Van valaki aki Daniaban tanul mezogazdasag szakon?

Figyelt kérdés
Kene egy kis info :D

2011. dec. 29. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
En Daniaban tanulok,de orvosin, viszont ha valami nagyon alap dolog erdekel, akkor talan en is megtudnam valaszolni. Egyebkent miert pont Daniaba jonnel?
2011. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem is tudom ....


Szeretnek dolgozni tanulas kozben mint gyakornok es a mezogazdasag szakot valasztanam. (Herd manager ):D egy farmon szivesen ellennék.

2011. dec. 29. 20:51
 3/10 A kérdező kommentje:

a herd manager egy pelda volt.



Annyi az egesz ,hogy nem tudok perfekt angolul

2011. dec. 29. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Az meg nem gond,ha tudsz danul. Nem tudom, hogy mezogazdasagi kepzes van e angolul, eddig csak kozgazdasagirol hallottam. Amugy ha egy farmra szeretnel menni, miert pont Dania? Bocsi, csak nem vagyunk epp "farmnagyhatalom", es akkor most finoman fogalmaztam. Irekhez szoktak menni, akik ilyesmire vagynak, vagy az USA-ba. De tenyleg, hogy jott Dania? Csak mert mostanaban sok ilyen kerdest olvastam a gyakon, es meg csak neked valaszoltam, mert mar erdekel, hogy miert nott ennyire meg a nepszrusegunk. Szoval nem rosszbol kerdem.
2011. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tudok danul sem :D angolul csak egy keveset.


Van valami ismerosom aki ott tanul/tanult es egy farmon dolgozott mint gyakornok kozben bejart az iskolaba is.

Sokan vannak Romaniabol ilyesmi szakon ,pontosan nem tudom,hogy mi a szaknak a neve de a mezogazdasagon belul van:)

2011. dec. 30. 12:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Mikor jonnel ki? Melyik varosba?
2011. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

19 vagyok

Igazabol nem tudok sok mindent.

Nem tudom mikor kezdodnek el a tanitasok stb...

Varos szerintem mindegy.


Ezert kene sok info :)


Ha valaki tudja ,magyarazza el,hogy mukodnek ott a dolgok stb....

2011. dec. 30. 13:20
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja es ajanlhatasz meg szakokat.

Te hogy jutottal ki ? Konnyu ? Sokat kell tanulnod ? Tudsz danul vagy angol eleg?

2011. dec. 30. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Angolul csak pár szak van, de ahhoz, hogy egyetemen tudjál hallgatni, ha most egy keveset beszélsz pár évet nyelvet kellene tanulnod nem gondolod? Lehetőleg nem is itthon, hanem anyanyelvi környezetben. Mindegy, hogy agrár szak lenne vagy ilyesmi, nem jelbeszéddel kell elvégezni, NAGYON JÓL kell beszélni a nyelvet, erről megfelelő papirost is kell vinni, nem egy akármilyen nyelvvizsgát és akkor esetleg felvesznek, ha más tekintetben is megfelelsz.
2011. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Angolul es danul is tudok. En tudatosan terveztem, hogy kint tanulok. Egyebkent alapjaraton a szakok 99%-an danul van felveteli, de angolul is kotelezo tudni.
2012. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!