Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Jó döntés lenne külföldön,...

Jó döntés lenne külföldön, angolul végezni el az orvosit, ha utána szeretnék Magyarországon is dolgozni?

Figyelt kérdés
nem szeretnék kötelezve lenni rá,hogy itt dolgozzak, és bármikor hozhatnak ilyen törvényt..
2012. jan. 6. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó döntés, ha ki tudjátok fizetni a tandíjat.

De akkor már maradj külföldön, ott legalább nem halsz éhen. Persze ez úgyis csak rajtad áll...

2012. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha kulfoldon vegzel,te tobbet nem fogsz Magyarorszagon dolgozni, ezt ma talaltam,erdemes vegig olvasni,esetleg irni az anyukanak.:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__25156..

2012. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Utána kell nézni elfogadják-e a diplomát, mert nem vagyok benne biztos:D

Amúgy ha van pénzed rá, akkor érdemes külföldön végezni, mert ez a röghözkötés szánalmas.

2012. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szemin is van angol nyelvű képzés, csak úgy szólok.
2012. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva amit ma 18:52 belinkelt. Hát komolyan mondom én ezt szinte el se tudom hinni... Nem lehet hogy a lánya hazudta neki ezt mintegy kifogásként hogy miért nem jönnek haza? Tudom hogy ez nagyon erős feltételezés ,de akkor is...
2012. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Tényleg így van, én is hallottam már több helyről.
2012. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor kérdező, lehet hogy mégse lenne olyan baromi jó ötlet külföldre menni...


Off: Másik 84%-os, szerintem mi mindig valahogy ugyanazokra a kérdésekre válaszolunk!:) Persze lehet hogy sok 84%-os van...

2012. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

:) Biztos van egy pár 84%-os.


Egyébként szerintem még így is jobb külföldre menni kb. Ha itt végzi el, akkor itt kell maradnia kb. 13 évig a tervezet szerint. Szar fizetés, szar körülmények...

Ha kint végzi, akkor kb. bárhová mehet a világon, csak ide nem jöhet. Hát akkor inkább a második verzió.

2012. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Norka22 válasza:
menj tanulj külföldön,és maradj is ott... eszedbe ne jusson haza jönni,max rokonlátogatóba!!! Ha okos vagy és ügyes,nem kérdés hogy maradj kint! Legalább jól fogsz élni! Magyar országnak úgysincs sok hátra!:/ Sok sikert,jó tanulást!
2012. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! a belinkelt kérdés tényleg elég elgondolkodtató.. akkor megyek külföldre!
2012. jan. 7. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!