Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol lenne a legérdemesebb...

Hol lenne a legérdemesebb tanulnom?

Figyelt kérdés
Van ismerősöm Angliában aki érettségi után tudna segíteni munkát találni nekem. Most kb. alap/középszinten beszélek angolul (ez a második nyelvem). Úgy gondoltam hogy kint élnék 1-2 évig, ameddig szükséges a nyelvtanulás szempontjából és utána jelentkeznék egyetemre. (Biológiát szeretnék majd tanulni és majd a kutatás területén dolgozni.) 4-es átlagom van most, az előző évek érettségijei alapján a mostaniak 4-5-ek lennének, biológiából emeltezek. Persze ez csak magyar érettségi, de a jegyeimen nem tudok változtatni később. Vagyis Anglia két legjobb egyeteme már eleve kizárva. A kérdésem az lenne hogy ilyen eredménnyel és céllal hol volna érdemes és melyik főiskolát nézni/jelentkezni. Helyileg úgy értem hogy nem muszáj feltétlen Angliát nézni, hanem például bármelyik más angol nyelvterületű országot.
2012. jan. 8. 05:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!