Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik ilyen német nyelvkönyv?

Létezik ilyen német nyelvkönyv?

Figyelt kérdés

Olyan nyelvkönyvet keresek amibe van nyelvtan+gyakorlatok hozzá.

az Önállóan németül 2-őt néztem, de arra csak azt írják, hogy újrakezdőknek van... én idén fogok érettségizni.

Ismertek hasonló kaliberű könyveket?


2010. okt. 29. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
maklári tamás- német nyelvtani abc --> nagyon komoly, rohatt jó mondatok vannak benne:D
2010. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi :)

akkor van benne nyeltan magyarázás is ? és a gyakorlatokhoz van megoldókulcs?

2010. okt. 29. 18:48
 3/12 anonim ***** válasza:
magyarázás és sok gyakorlat (példamondat is) van benne de sajna megoldókulcs az nincs. de ha mindenképpen megoldókulcsosat szeretnél akk ott van az "em übungsgrammatik" ami viszont sokkal kevesebb gyakorlatot tartalmaz és a magyarázata se jó mert német nyelvű az egész könyv. de ez már a felsőfokú nyelvvizsgáig is eljuttathat.
2010. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én ezt a könyvet ajánlanám: Horváthné Lovas Márta: Német nyelvtan elmélet és gyakorlat. Szerintem nagyon hasznos könyv, mert elég jól le van írva a nyelvtan, mondatfordítással gyakoroltatja, és még megoldás is van hozzá.
2010. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és még azt szeretném kérdezni, hogy ebbe a német nyelvtani abc-ben ilyen komolyabb anyagok is benne vannak pl. indirekte rede vagy futur II ?
2010. nov. 1. 10:39
 6/12 anonim ***** válasza:
ez középfokig juttat el. ha ezt tudod akk még az origó nyelvtani tesztjében se érhet meglepetés. amugy a futurII elvileg már nincs benne mert az felsőfok
2010. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi :D

már megis rendeltem :P remélem jól tettem h hallgattam rád :P :)

2010. nov. 2. 18:18
 8/12 anonim ***** válasza:
1000% :))
2010. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nah milyen a könyv? bevált?:)
2010. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

még nem jött meg :)

de ha meglesz írok :)

2010. nov. 10. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!