Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztriába küldeném nyáron 12...

Ausztriába küldeném nyáron 12 éves lányomat kedves, maximálisan megbízható családhoz, lehetőleg vidékre,2-3 hétre nyelvtanulás céljából. Tudtok ajánlani? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fiatal még hozzá? Szerintem várjatok még pár évet, és akkor mehet au-pairnek.
2012. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem küldeném el a 12 éves gyerekemet még az ország másik végébe sem, nemhogy külföldre. Az anyai szívem nem engedné. Még 2-3 hétre se. Egy 12 éves még ne menjen el külföldre szerintem... 15-16 évesen már oké,de 12 évesen még otthon tanuljon nyelvet,vagy tanártól.
2012. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélnék, hogy felelőtlenség au-pairnek küldeni a 12 éves lányodat, de gondolod hogy egyáltalán alkalmaznák? Te rábíznád a kisgyerekedet egy idegen, külföldi 12 éves lányra?
2012. jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, és elnézést kérek, egy másik kérdéssel kavartam össze!! (azt hittem au-pairnek akarod küldeni) Szóval ha tényleg tudod, hogy teljesen megbízható a család, és elég önálló a lányod, akkor szerintem elküldheted.
2012. jan. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én személyszerint németországba megyek már évek óta minden évben egy családhoz. Tizenkét évesen kezdtem és most 18 vagyok. Persze előtte ott éltünk, de mióta visszaköltöztünk egyedül megyek. Szerintem nyugodtan elküldheted. Asztriába név szerint nem ismerek senkit. Ha érdekel Németországban több megbízható családot is ismerek?
2012. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!