Nyelvtanulás Angliában?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben fogok érettségizni és nagyon szeretnék angol középfokú nyelvvizsgát. Magyarországon nem szeretnék tanulni ezért inkább külföldre mennék egészen pontosan Angliába. Annak a segítségét várom aki valamilyen szinten tapasztalt ebben a témában, mennyibe kerül és mégis, hogy van ez igazán?? Köszönöm!
2011. dec. 20. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit vársz Angliától? Csak akkor menj ki, ha van lehetőség cserediák programra vagy van ismerősöd, aki tud segteni... Szerintem jobban jársz, ha elkezdesz feliratos filmeket nézni! És szótárazz... Azzal is lehet az angolt fejleszteni és tudom, hogy macrás, de megéri... Hajrá
2011. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom, az Angliában megszerzett angol nyelvtudás messze jobb, mint ha itthon sajátítod el a nyelvet. Szóval maximálisan támogatom az ötletet! Két és fél évig éltem kinn és a mai napig nagyon jól beszélem és értem a nyelvet, pedig már 8 és fél éve hazajöttem. Ott olyan szófordulatokat is megtanul az ember, amelyeket a nyelvkönyvek még csak nem is említenek.

Szerintem érdemes au pairként kimenni (én is így tettem és nem bántam meg). Ezáltal megoldott a szállásod, az étkezésed, lehetőséged van nyelviskolába járni és még egy kis zsebpénzt is kereshetsz.

Rengeteg au pair közvetítő cég van Magyarországon, a neten utánanézhetsz. Szívesen megadnám annak a közvetítőnek a telefonszámát is, aki nekem segített, mert nagyon jó helyre kerültem általa, de sajnos ő már nem foglalkozik ilyesmivel.

Menj ki és tanulj meg jól angolul!!!

2011. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló ez igazán hasznos válasz volt! Érdekel minden részlet! (főleg az, hogy mennyibe kerül ez az egész)
2011. dec. 31. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!