Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Diákmunka Angliában/Írországban?

Diákmunka Angliában/Írországban?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék külföldön dolgozni, de van egy kis problémám. Felsőfokú nyelvvizsgám van és ki is néztem egy nagyon szimpatikus munkát ,gyerekeket kéne táboroztatni. Egyedül az időpont nem stimmel. Azt írják, hogy végig( aug. 29-ig) kell maradni, nekem viszont aug. közepétől már lenne itthon dolgom. Ezért keresek olyan munkát, amit lehet úgy is végezni, hogy időben itthon legyek. Hol nézelődjek? Tudtok valami linket esetleg ötletet ,vagy aki volt már kinn az tippeket adni?
2012. febr. 2. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
kérdezd meg őket, hogy megengedik-e, hogy pár héttel korábban hazautazz. idekint másmilyen a term time, nekem pl (Skóciában tanulok) május közepén legkésőbb vége van a vizsgaidőszaknak és szeptember második vagy harmadik hetében kezdődik csak (ergo 3,5-4 hónap nyáriszünetem van). amúgy én mindig a gumtree.com-on szoktam munkákat találni, az összes nyári/téli munkámat itt találtam eddig (de ehhez nagy mázli is kellett a bombabiztos CV meg cover letter mellett). plusz google mint a legjobb barátunk kidob elég sok találatot a student summer job 2012 kérdésre ;)
2012. febr. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!