Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik az a szakma amelyikkel...

Melyik az a szakma amelyikkel szívesen fogadnak az egyesült államokban?

Figyelt kérdés
11. osztályos vagyok Kereskedelmi és Vendéglátó-ipari Szakközép Iskolába járok. Nemsokára itt a fősuli/egyetem. Nálam a Corvinus és a BGF jöhet szóba. Arra vagyok kíváncsi hogy vendéglátás-idegenforgalom-szálloda-turizmus témán belül milyen szakot válasszak ha felvesznek valamelyikbe. Azért fontos mert mindenképp olyan szakmát akarok amivel szabad út nyílik az Egyesült Államokba . Kaphatok letelepedését/zöldkártyát/vállalhatok munkát szabadon/szponzorál egy cég/és legálisan ott élhetek . Olyan szakma ami után kereset van és szívesen fogadják az országban.
2012. febr. 5. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen területtel minimális az esélyed. Oda még egy orvosnak is nehéz kijutnia.
2012. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az a nővérre illik mondjuk nagyon jól. Ne haragudj, de a turizmus szakkal még itthon is vergődni fogsz, nem még amerikában, ahol egy külföldi lennél egy no name diplomával egy no name országból. Azon a területen biztos nem tudnál elhelyezkedni, főleg nem úgy, hogy minden az öledbe potyog, amiket fent vázoltál. De, ha a vendéglátás területén jól megtanulsz szállodai szobákat takarítani, akkor talán van esélyed munkára.
2012. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi jó terület ??? (tanulható)
2012. febr. 10. 17:20
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Megragadom az alkalmat, és én is kérdezek! Amerikában el lehet-e helyezkedni minősített hegesztői szakmával?

2012. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eegészségügy kérdező. Arra van igény. Legyél ápoló, tudjál angolul remekül, legyen egy kis gyakorlatod azért, aztán próbálkozz. Én rendszeresen olvasom, hogy még kedvezményeket is adnak, meg tanfolyamot, meg tök tudja mit csak menjenek. És ottani viszonylatban is rendes fizetést adnak. Persze, ha nem érdekel a terület, akkor ez nem járható út.
2012. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!