Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » USA-ban létezik olyan lehetősé...

USA-ban létezik olyan lehetőség, hogy ott levelezőn fejezem be az iskolát, és közben hazaköltözhetek MO-ra?

Figyelt kérdés
egyik barátnőm 2. évét végzi orvosin a szakosodásnál tart, és még 3 éve lenne hátra. megoldható vajon, hogy havi rendszerességgel utazzon csak ki levelezőshöz hasonló rendszerben tanulni? vagy negyedévenként 1 hónapot töltene kint a suliban? valaki ismer ilyen rendszert? 25/F
2012. febr. 20. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

osztatlan képzés (már amennyire én tudom) otthon is, USA-ban is. otthon szerinted lehet levelezőn orvosira járni? szépen is néznék ki, ha a leendő sebészek videón keresztül tanulják meg, hogy kell operálni.


ha a barátnőd odakint tanul, nem egészen értem, hogy miért nem ő kérdez rá a saját egyetemén - ők tuti jobban tudják, mint akárki itthonról, az ő rendszerük.


am irgylem a barátnődet, jó sok pénzük lehet, ha havonta kiruccanna az USA-ba meg vissza ^^ én a UK-ből évente jutok haza 2x egyetem meg nyárimunka-télimunka mellett :D

2012. febr. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!