Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha USA-ban szeretnék egyetemre...

Ha USA-ban szeretnék egyetemre menni akkor kapnék zöldkártyát?

Figyelt kérdés

2012. márc. 8. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom de ez kicsit bonyolult elvileg kapsz valamit ami miatt ottmaradhatsz hogy pontosan zöldkártyát vagy valami más egyéb ott tartózkodási engedélyt azt nem tudom. Egyik ismerősöm odakészült egyetemre annyi mázlija volt hogy él kint egy rokona aki próbált neki infókat gyűjteni és ha simán ment volna akkor nem kapott volna zöldkártyát hanem más egyéb engedélyt hogy pontosan ez hogyan volt nem tudom, elég bonyolult egy cucc. De ha kint egyetem mellett dolgozni is szeretnél akkor vagy munkavállalói vízumot kell szerezned vagy egyéb más engedélyt vagy ideiglenes zöldkártyát. Ha esetleg él kint valami ismerősöd akkor sürgősen vedd fel vele a kapcsolatot hogy informáljon téged meg járjon ott utána dolgoknak mert az az igaz amit ott kintről tudsz meg én azt mondom.
2012. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és ez a munkavállalói vízummal meddig maradhatnék kint?
2012. márc. 9. 10:14
 3/4 anonim válasza:
Van tanulóvízum. Egyébként az iskolától kérdezd meg, vagy a nagykövetségen.
2012. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mukavállalási vízummal, addig amíg ott dolgozol, egyértelnűen. Zöldkártyát csak nyerni lehet, ha van rokonod kérj meghívót amcsiba, amúgí a vízum a pontos szó. van tanulóvízum is, ami neked való lenne
2012. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!