Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyetemista vagyok és nyáron...

Egyetemista vagyok és nyáron dolgoznék külföldön? (olvasd el légyszi! )

Figyelt kérdés

Hogyan dolgozhatok külföldön diákként? Hogyan érdemes nekiállni munkát keresni külföldön? Nyáron mindenképpen tervezem, h. külföldön dolgozzak. Aki volt már diákként kint valahol valamilyen országban megoszthatná tapasztalatait? Szeretném tudni hova érdemes kimenni?

23 éves első éves vagyok, de van már angol nyelvvizsgám és szakmám is + egyéb okleveleim. Szeretném, ha ez a nyaram, emlékezetes volna. :)



2012. márc. 25. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy írok, nekem ilyen téren nincs igazán tapasztalatom, csak nekem is hasonló terveim lennének a nyárra, mint neked, és jó lenne valakivel összefogni.

Milyen nyelvterületre szeretnél menni?

20l vagyok, nekem német nyelvvizsgám van:)

2012. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Németbe esetleg segíteni családokhoz, babysitternek vagy lovardába segédnek. Ezekben tudnék segíteni.
2012. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én konkrétan nem dolgoztam így külföldön, de nagyon sok ismerősöm volt így amerikába. Több nyáron keresztül is csináltak táboroztatásokat New Hampshire-be. Ők mindd az iskolán keresztül mentek ki. Kérdezgessél az egyetemen. Biztos vannak ott lehetőségek. Ha meg beszéled az angolt is akkor simán megütheted a felvételi mércét. Szóval először a sulin belül érdeklődj.
2012. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
De ha nő vagy akkor, Svájca legális a prostitúció. Igazán emlékezetes és milliókat hozz a konyhára. Persze, ha bányarém vagy akkor ez nem megfelelő számodra.
2012. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!