Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Miért megy ki mindenki dolgozn...

Miért megy ki mindenki dolgozni/tanulni Londonba? Mért pont Londonba? Több a lehetőség ott, mint más külföldi világvárosban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy Magyarországról mért próbálnak elhúzni,de miért pont Londonba?Nem értem.Minden ismerősöm odamegy.Megéri nekik?

2012. máj. 8. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Angliával van bajod vagy csak Londonnal?
2012. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán mert angolul tudnak jobban az emberek, és gyakran jár a repülő, nem túl hosszú az út? Én is gondolkoztam rajta.
2012. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mert nagyváros és sok a munkalehetőség.

Ez persze nem azt jelenti feltétlen hogy sokat fogsz keresni, de talán jobban megélnek kint mint itthon.(magasabb a színvonal)

2012. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert ott rengetek külföldi él, ezért jobban befogadják egymást, tudják hogy nehezebb minden, segítenek egymásnak
2012. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a legtöbben angolul beszélnek. Más országban az angol mellé legalább alap-középszinten meg kéne tanulni az adott ország nyelvét. Meg azért is, mert pér évvel ezelőttig talán igaz is volt, hogy van sok munkalehetőség, ma már ez nem nagyon igaz, de az emberek még ebben a hitben élnek.
2012. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. máj. 30. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!