Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Továbbtanulás Dániában?

Továbbtanulás Dániában?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg, hogy felvettek Dániában egy főiskolára. "Energy Technology" szakra. 3,5 év. Perfekt Angol, Dán nyelvtudás.. Van itthon egy közel 2 éves kapcsolatom.

Megéri felrugni, kidobni a lányt? Itthonhagyni a családot?

19/F.


2012. máj. 15. 15:40
 1/5 anonim válasza:
meg!!!!!
2012. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még azért nem kéne élből szakítani a barátnőddel, mert kimész. fel sem merült benned, hogy legalább megpróbáljátok a távkapcsolatot?
2012. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Láttad a 7 mérföldes szerelem c.filmet? Ha nem akkor mindenképp nézd meg. szerintem választ kapsz erre a kérdésre.Viszont az tény, hogy a tanulás, a saját életed mindennél fontosabb. Gondolj bele, ha a lány bekattan, és mondjuk elhagy, te kihagytál egy jó lehetőséget. Persze, nem tudom milyen helyzetben van a családod, de 3 havonta meg tudod őket látogatni, nagyjából úgy vannak a hosszabb szünetek a sulikban. Ha tényleg szereted a lánít próbáljátok meg ezt a távkapcsolat szerű dolgot, és a a szüleid /családod nem szorul a segítségedre, vágj bele!
2012. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"kidobni a lányt" ez elég hideg kifejezés...
2012. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én idén fogok jelentkezni és nekem is van egy két éves kapcsolatom, ha felvesznek (remélem felvesznek) akkor én tuti megpróbálom a távkapcsolatot a párommal már sokat gondolkodtam ezen, hogy mi lesz ha és nem "dobnám ki".
2012. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!