Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ismer valaki Angliában-Ashford...

Ismer valaki Angliában-Ashfordban vagy a környékén, kémia-biológia szakos (vegyipari) középiskolát?

Figyelt kérdés
A nyár végén költözünk Angliába és a 14 éves fiam itthon Magyarországon felvételt nyert a Vegyip. szakközépbe. Ezt szeretné csinálni, ez érdekli. De a költözés miatt keresek hasonló iskolát számára Angliában.

2012. máj. 27. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ó, milyen gondoskodó vagy. Ő mit szól ehhez, hogy ott akarod vegyipariba járatni, ahol a nyelvet se beszéli? ... biztos ő is díjazza, hogy mindent megteszel érte, és még a gyakorikérdések.hu-n is megkérdezed, hogy mindent megtehess érte!
2012. máj. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kifejeznéd pontosabban, hogy mégis Te mit tennél?
2012. máj. 28. 11:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Végül is leírtam. Megkérdezném, mi a véleménye, aztán figyelembe venném. Bizonyára nem tetszene neki, hisz ha igen, akkor azt írtad volna válasznak, hogy megkérdezted, és örül! Ha pedig azt látnám, hogy nem teszek jót ezzel neki, akkor nem mennék. Nem mindegy persze, hogy éhhalál elől menekültök oda, vagy csak egy kis reménybeli jólét hiányzik.
2012. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem írtam olyat, hogy nem jönne szívesen. Iskolát kell találnunk, hogy azt tanulhassa, amit szeretne. Nyelvet pedig tökéletesíti egy év alatt, egy olyan osztályban, ahol más külföldi gyerekek is tanulnak. Felzárkózik az amúgy 5-ös angolos fiam, és ennyi.

Az iskola keresés volt a kérdés.

Az hogy miért megyünk ki...? A Magyar viszonyok miatt, igen a piszkos anyagiak miatt!

2012. máj. 28. 13:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért nem írod le, hogy örömmel megy, ha úgy van? Igaz, hogy nem írtad, hogy nem akkora öröm ez neki... de megmernék rá esküdni! na sok sikert!
2012. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az iskoláról érdeklődtem..., szóval, ha van valaki, aki tud segíteni, az kérem írjon!

Köszi

2012. máj. 28. 18:24
 7/16 anonim ***** válasza:
Már előbb is elsütötted, hogy az iskoláról érdeklődtél. Hát konkrétan te kérdezted, hogy én mit tennék a helyedben, ezért válaszoltam rá, úgyhogy ne csinálj úgy, mintha nem te akartad volna, h leírjam! Az más téma, hogy nem szeretsz vele szembesülni!
2012. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ember, mi van veled? Miért akarsz kötekedni? Miért offolsz? A kérdés még mindig az, hogy :

Ismer valaki Angliában-Ashfordban vagy a környékén, kémia-biológia szakos (vegyipari) középiskolát?

2012. máj. 28. 22:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Te szerencsétlen, ha kérdezel, és válaszolok rá, az nem "offolás"... ha már magyarul nem tudsz!
2012. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kérdésemre választ nem adtál, tehát hagyjuk a további válaszaidat, mert nincs semmi értelmük!
2012. máj. 29. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!