Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia és kémia KUTATÓ...

Biológia és kémia KUTATÓ VERSENY érdekelnek lehetőleg Romániában (de magyar ország is jó), ugyanis itt élek. INFORMÁCIÓ? LENT?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok.Biológia és kémia terén sok sikert értem el, kutatásokat csinálok. Valaki tud ilyen versenyről?? Lehetőleg romániában, de ha magyar országon van, az sem gond. Kérlek segítsetek. Ez annyira fontos nekem.

2012. máj. 26. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


idén lekésted, de jövőre figyeld, és a sulidban is szolj a tanároknak, hogyha van akkor neveznél

2012. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

én jelenleg 9. osztályos vagyok

2012. máj. 26. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
jövőre oktv-n mindenképp indulj
2012. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már csináltam egy nehézfémekkel kapcsolatos kutatást, amin nagyon jól sikerült. Jelenleg is csinálok egy kutatást :) Most 54 növényen kísérletezem.
2012. máj. 26. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!