Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ki az aki még rajtam kívül...

Ki az aki még rajtam kívül Ausztriában fog egyetemre járni?

Figyelt kérdés
A kérdést azért teszem csupán fel mert arra gondoltam csinálok egy WGt majd ott mert úgy olcsóbb meg minden. Csak nem tudom hogyan és milyen módon. Lehet jó lenne ha magyar is lenne a WGbe vagy csak osztrák nem tudom. Adnátok tanácsot? Ha ti is gondolkodtatok már ezen össze is foghatunk.
2012. jún. 7. 17:52
 1/6 Retekszisz ***** válasza:
Jajajjj....csak így egy WG-t a neten szervezni? Nagyon oda kell figyelned, ha te leszel a bérlő! Baromi nagy meó, első év mellett nemhiszem, hogy lenne ennyi időd. És kell hozzá egy valag pénz is.
2012. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem duál képzésem lesz tény sok időt vesz igénybe de már fél évvel hamarabb kimegyek majd aztán érettségire visszajövök.
2012. jún. 7. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Előző hónapban vettek fel FH-ra Bécsbe.
2012. jún. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az jól hangzik. Milyen szakra mész ha szabad kérdeznem? Nyugodtan hírhatod priviben is ha nem akarod itt írni.
2012. jún. 8. 06:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Business Informaticsra.
2012. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó szak gratulálok. Én is gondolkodtam azon de aztán egy másikat választottam.
2012. jún. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!