Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Edinburgh Napier University-re...

Edinburgh Napier University-re szeretnék menni tanulni. Van valaki aki szintén oda jelentkezett?

Figyelt kérdés
Kaptam az egyetemtől egy ajánlatot miszerint ha az érettségim 80%-os és van egy nemzetközi nyelvvizsgám akkor várnak szeretettel. Sajnos az érettségim 79.8% lett. Szerintetek vannak annyira lojálisak hogy ezt felfelé kerekítik, vagy alapból elutasítanak mert nem értem el a 80%-ot. Reménykedhetek?

2012. jún. 20. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Irj nekik. Ha a conditional offer-ben ez szerepelt, ettol meltanyossagbol eltekinthenek, leven 0,2% az elteres. Azonnal irj nekik, megmagyarazvan a helyzetet. MO.-al ellentetben az egyetemni adminisztraciok mashol a diakert vannak, biztosan segitenek, ha tudnak. De irj nekik hivd oket (adm.office-k erosen leterheltek ilyenkor -is-). Szerintem 0,2 az meg belefer, egeszen minimalis elteres, de tenyleg irj nekik, a gyakorikerdeseken aligha fog felbukkani az adminisztraciobol barki is:)
2012. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló igazából rögtön írtam az egyetemnek válaszoltak is ,hogy küldjem el a lefordított bizonyítványom csak akkor tudnak érdemben dönteni.Azért írtam ide mert nagyon elkeseredtem és arra gondoltam hátha más is járt már így.köszi a biztató szavakat.
2012. jún. 24. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!