Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A skóciai egyetemeken figyelem...

A skóciai egyetemeken figyelembe veszik az emelt érettségit?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A magyart? Nem veszik figyelembe, hanem az a minimum.
2012. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy kaptam egy ajánlatot ha 805 az érettségim akkor mehetek sajnos 79,85 lett szerinted mik az esélyeim?
2012. jún. 24. 14:54
 3/5 A kérdező kommentje:
elirtam 80% kell nekem 79.8% van.
2012. jún. 24. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, már egy párszor megkérdezted itt.

Ezt nem igazán lehet megmondani. Szerintem felfelé fognak kerekíteni, de lehet azt nem veszik figyelembe, hogy 79,8, hanem csak azt hogy 79. Én igazából az utóbbit tudnám elképzelni, azért aránylag elég sokan szoktak jelentkezni, nem tudom, beférnél e még. De azért a remény még megvan, jelenleg nem lehet mást tenni, csak várni. Igazából szerintem írnod kéne egy emailt az egyetemnek, hátha megmondják, hogy ilyenkor hogy szokott lenni.

2012. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Retekszisz ***** válasza:
0%
Nincs meg a 80%-os érettségi és külföldön akarsz tanulni?
2012. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!