Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A Marosvásárhelyi Orvosi...

A Marosvásárhelyi Orvosi Egyetem felvételi miből áll, és az érettségi jegyeket valamint az évvégi jegyeket hogyan veszik figyelembe?

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam, hogy a felvételi teszt (én estemben bioszból) 100 kérdés, és 75 a tesztes könyvből van kivéve, 25 meg ismeretlen. Állítólag Ioana Arinis könyvében a Biológia XI. benne van a tananyag amiből várhatóak az ismeretlen kérdések.

Én Magyarországon élek és biológiából emelt szinten, kémiából középszinten fogok jövőre érettségizni, hogy számítják bele az emeltet, az többet ér?

Előre is köszönöm a vűálaszokat.



2012. máj. 19. 15:47
 1/4 Retekszisz ***** válasza:
0%
Miért nem mész inkább magyar orvosira? Vannak jók...SOTE, DE, SZTE
2012. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdésemre szeretnék válaszokat kapni. Egyébként magán jellegű okok miatt.
2012. máj. 20. 08:39
 3/4 anonim válasza:
Nem biztos, hogy kell neked felvételi, mert a külföldi diákokat ilyen estben előnyben szokták részesíteni. Én októbertől Kolozsvárra megyek egyetemre és most intézem a papírjaimat, honosíttatni kell az az fordíttatni hitelesíttetni és aposztilláltatni. Ezek eléggé hosszú folyamatok és csak ezután lehet megtudni, hogy hogyan számolják át az érettségi jegyeket. Az előttem szólónak meg annyit, hogy negyed annyiba kerül Marosvásárhelyen az orvosi mint magyarországon.
2012. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

az hogy milyen szinten tetted le az eretsegit (en ugy tudom), hogy csak arra jo hogy konnyebben felvesznek, es kevesebbet kel fizess (osztondij eseten pedig neked fognak fizetni. a tobbire sajnos nem tudok valaszolni. Marosvasarhelyen lakok, es az informaciokat anyumtol kaptam, (o elvegezte).

15/f

2012. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!