Legyen magántanuló?

Figyelt kérdés
A férjem biokémikus és Arizonában kapott állást (nagyon nagy szakmai lehetőség nagyon nagy fizetéssel)Az egyik lányom 15 éves most volt kilencedikes betegség miatt nagyon sokat hiányzott ezért megbukott 4 tantárgyból.:( Jövő hónap elején költözünk ki de a lányomnak augusztus végén kéne vizsgáznia.Az lenne a kérdésem hogy mit csináljunk? hozzuk vissza vagy külföldön az új iskolájába vizsgázzon? és eddig németet tanult egy szót se tud angolul ,hogy járjon iskolába?

2012. jún. 30. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az új iskolájában kezdje előröl az évet,hisz levizsgázni kint úgysem tud,mert nem tudja a nyelvet és valószínűleg a követelmények sem ugyanazok.
2012. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hogy kezdjen ott bármit is, ha nem tudja az évet? azt azért jól át kell gondolni. ha téynleg betegség miatt bukott meg, be kéne íratni 4 hónapos villámangolra, vagy valami, hogy legalább azt tudja, hanyadikán van elsejse, mert így ott iskolát kezdeni nem igazán lehet.
2012. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jár most Ő is és a húga is angolra Én arra gondoltam hogy a férjem kimegy Én pedig anyához költözöm a lányokkal és itt lepótvizsgázik és csak utána megyünk a párom után.De az eléggé aggaszt hogy 15 mindjárt 16 évesen hogy fog megtanulni anyanyelvi szinten egy nyelvet a húga 3 éves szóval nála nem lesz gond.
2012. jún. 30. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:
fiatal még, menni fog, ha akarja.. nővérem norvégiába költözött 18 évesen, 20 éves korára már akcentusa sem volt.
2012. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az USA-ban rengeteg bevándorló van, az iskolákban ez nem újdonság. Sokan mennek úgy, hogy szót sem beszélnek angolul. Csak segítséget kell kérni az iskolától, ők fognak tudni megoldást találni. Itthonról felesleges ezen gondolkodni, más rendszer lehet, hogy nem is lehetséges az amit ti elgondoltok itthon. Hidd el fogtok megoldást találni, viszont jóval egyszerűbb ott elintézni, eltervezni, mint Magyarországról.
2012. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A férjem ma felhívja Őket és majd meglátjuk.
2012. júl. 1. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!