Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanulói vizsga, hogy is...

Magántanulói vizsga, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Magántanuló vagyok. Félévi vizsgát tettem, hamarosan jön az év végi. A kérdésem az, hogy ha az adott tantárgyból, a félévi vizsgám sikerült, akkor év végén az egész éves anyagból vagy csak a második félévesből kell vizsgáznom? Vagy ezt tanára válogatja?

2012. máj. 23. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg konzultációs kötelezettséged van, azaz legalább havonta e-mailezned/telefonálnod/beszélned kellett volna a tanároddal, hogy mit tanuljál, mit fog kérdezni. Egyébként kérdezhet az éves anyagból, de mindenképpen nagyobb hangsúly lesz a 2. féléven, mert azt még nem kérdezte.
2012. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Azokkal a tanárokkal beszéltem is, akik nem azt válaszolták, hogy érdeklődjek az osztálytársaimtól a tananyag felől.

2012. máj. 23. 13:55
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:

"Elvileg konzultációs kötelezettséged van, azaz legalább havonta e-mailezned/telefonálnod/beszélned kellett volna a tanároddal, hogy mit tanuljál, mit fog kérdezni"


Magántanulónak sem, és tanárnak sincs konzultációs kötelezettsége. Ha félévkor vizsgáztál, akkor nagy valószínűséggel a második félév anyagát fogják kérni, esetleg ismétlő kérdésként tesznek bele első félévet is, de ez tényleg tanárfüggő. Nézd át az egész éves anyagot, az a biztos.

2012. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. máj. 23. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!