Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön szeretnék továbbtanu...

Külföldön szeretnék továbbtanulni üzletembernek. Van valami egyetem ahol tudok üzletembernek tanulni lehetőleg olasz vagy angol nyelvű?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
külföldön nem nagyon tudom, de magyarországon van egyeteme az International Business School-nak ami nem állami hanem magán és azt hiszem angol v. amerikai most pontosan nem tom tulajdonban van... Tehát olyan mintha angliában járnál csak itt van mon
2012. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Business School-ra gondolsz. Bar ezek nem "ulzetemberkepzok" barmit is jelentsen ez... A legjobbak az USA-ban vannak, Harvard BS, Stanford BS, stb, de Europaban is van egypar jo, INSEAD, Bocconi, Oxford Said, Cambridge Judge, stb.
2012. júl. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

a legjobb harvard?


U dont say!

2012. júl. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyik legoregebb is. A HBS 104 eves, ezzel szemben Cambridge es Oxford csak a 90-es evek kozepen jutott el oda, hogy akkor kene egy BS...
2012. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Úgy értem ..hogy ezt felesleges volt írnod.

Mint ha venni akarok egy autót: "mi a legjobb?"

Hát Ferrari ,Bugatti és Lamborgh...


MO.-ról senki nem fog csak úgy odamenni a Harvard-ra / mintahogy - kivételesen esetben persze bugattival autókázni.

2012. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy Mo.-on is van paraknak az elitett tipusokbol (marha csak a sportkocsi a kocsi a Rolls elmehet a francba), ugy Mo.-rol is kijutnak a Harvard-ra, Yale-re, Cambridge-be. Nem tomegek, nyilvan. A kerdes jellegebol az is nyilvanvalo, hogy nem a topic megnyitoja fog ezen intezmenyek ajtajain berobogni. De ettol meg miert ne lehetett volna megemliteni az adott intezmenyeket..?
2012. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet.Csak ez nem "nekünk" van.
2012. júl. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Melyik országba mennél szìvesen? :) Olaszország? G9ndolom..meg akkor azon kívül még hova? Olaszországban amúgy én is a Bocconit említeném meg! Milánóban:) angol és olasz nyelvű szakok is vannak
2014. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!