Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol érdemes külföldön egyetemr...

Hol érdemes külföldön egyetemre járni?

Figyelt kérdés

Mármint az alábbi szempontok alapján:

olcsó megélhetés, jó színvonalú oktatás, ingyenes/ nagyon olcsó tandíj

Németül elég jól tudok, jövőre ráhajtok az angolra és még egy nyelvet fogok tanulni, amit még nem tudom mi lesz. Írjatok véleményeket, tapasztalatokat. (inkább műszakisabb pályára gondoltam.)



2012. júl. 16. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nemet+muszaki palya, ausztria vagy nemeto. jo valasztas lenne.
2012. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és Németországban melyikre?:)

Valakinek még ötlete?

2012. júl. 17. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban milyen céljaid vannak, milyen fajta egyetem?

Amúgy szerintem Ausztria is jó választás, ugyanolyan színvonal és mégis csak közelebb van.

2012. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj, nem láttam, hogy már írtad, szerintem keress kicsit utána, Graz University of Technology-ról lehet jókat hallani pl.
2012. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ausztria, skócia, dánia -> ingyenes oktatás
2012. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, esetleg még olyan hely amit ajánlanátok? És ha tudtok, miért jó?

Graznak most nézek utána, nagyon jónak tűnik. Esetleg nem tudjátok milyen mérnök a: geomatics engineering?

2012. aug. 28. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Ausztrianak az az elonye Nemeto-val szemben hogy nincs tandij. ajanlani tudom FH Technikum Wien-t:). de az fizetos.
2012. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!