Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Osztrák szomszédainknál van...

Osztrák szomszédainknál van tanítóképző főiskola?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van, én konkrétan Grazba tudom, ahol én voltam egy félévet Erasmusssal az a Katlische PAdagogische Hochschule volt, de szerintem minden nagyobb városba van.
2012. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :) És láttál ott magyar nyelvű oktatást, esetleg olyan lehetőséget, hogy néhány fakultatív tárgyat magyar nyelven fel lehetett volna venni?
2012. okt. 18. 11:24
 3/13 anonim ***** válasza:
remélem válaszol az első, mert engem is nagyon érdekelne :)
2012. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia,bocsi csak most vettem észre, nem magyarul semmi nem volt.
2012. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

És magyar anyanyelvű osztrák hallgatók?

2012. okt. 28. 08:52
 6/13 anonim ***** válasza:

abszolút nem találkoztam velük már mint magyar anyanyelvűvl

Az osztrákok bunkók voltak kb. nem szóltak hozzám

mert mivel tudták hogy Erasmusos vagyok,azt hitték abszolút nem beszélek németül. Iszonyú beképzeltek voltak. Nekem fél év elég volt belőlük. De ez biztos iskolafüggő is.

2012. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dubi ***** válasza:
0%
Nem is értem miért lenne bármelyik külföldi országban magyar főiskola, amit nem magyarok tartanak fent... Ébredjetek fel, magyarul senkit nem fognak kint tanítani!
2012. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
inkább neked kéne jobban figyelned. a kérdező nem azt kérdezte, h van e kinn magyar oktatás/iskola, hanem van e lehetőség arra, hogy egy egy tárgyat magyarul csinálj. Ahogy itthon is van arra lehetőség, h németül, angolul, szerbül horvátul, latinul tanulj egy egy tantárgyat.
2012. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dubi ***** válasza:
És én mondom h nincs, mert magyarul senki nem fog megtanulni, max hobbiból... A magyarok alkalmazkodnak a világhoz, és nem a világ hozzánk.
2012. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Így van, 8-as válaszoló, köszönöm! :) :)

Lehet, hogy nem engednek magyar "kisebbségi" nyelven felvenni valamely tantárgyat Ausztriában.... nem tudom, épp erre lennék kíváncsi. :)

2012. okt. 31. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!