Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hova menjek cserediáknak?...

Hova menjek cserediáknak? (Bővebb információ lent. )

Figyelt kérdés

El szeretnék menni cserediáknak fél vagy egy teljes tanévre, de még gondolkozom, hogy hova. Angolul középszinten tudok. Szeretek fényképezni, szóval olyan helyre szeretnék menni, ahol sok látványosság, szép táj van, hogy ezt a hobbimat fejlesszem. Nem szeretnék túl messzire menni, hogy néha -pl. nagyobb ünnepekre- haza tudjak jönni (de ez annyira nem fontos).

Van ötletetek? Előre is köszönöm!

16/L



2012. aug. 6. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak angolul beszélsz és nem szeretnél messzire menni akkor elég sanszosan csak Anglia jöhet szóba. :)
2012. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Everya válasza:
73%
Ha angolul tudsz akkor bárhova kimehetsz, az adott nyelvet pedig nagyjából meg lehet tanulni, így még plusz egy nyelvet is tudnál beszélni. Ehhez nem szükséges pont Angliába menni. Én is ezt tervezem gimi után, de én Spanyolba szeretnék menni:) (hozzátenném, hogy én sem tudok spanyolul :D)
2012. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Írországot tudom ajánlani azon belül Dublint. Gyönyörű helyei vannak én jövő évben megyek. Nagyon szép fotózásra is alkalmas. Angolul beszélnek de van egy kis terület ahol írül viszont angolul biztos el tudsz boldogulni mert 95% - ban angolul beszélnek. Én még középszinten sem beszélek angolul most leszek hatodikos hetedikre megyek ki úgyhogy bátran ajánlom. :)
2012. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
London? Angliába valahova.
2012. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában nincs lehetőség arra, hogy hazamenj. Szerintem nem lenne muszáj angol területre, egy nyelvvel nem sokra mész.
2012. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akikkel én utaztam, ott közölték, hogyha haza megyek akkor ott is maradok, mert a hazautazással megszakítod a programot. 1 évet ki lehet bírni egyedül, jobb is ha nem rohangálsz haza, mert sokkal jobban fogod értékelni a családod, az otthonod és valószínűleg a kötelékek is szorosabbak lesznek.

az ország: ha nem akarsz messzire menni semmiképp, akkor Európán belül mazsolázgass. járj utána az adott országnak, érdeklődj, hogy megtaláld a neked legmegfelelőbbet, legszimpatikusabbat.

2012. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!