Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Most készülök Észak-Angliába...

Most készülök Észak-Angliába 1 évre nyelvet tanulni egyik ismerősömhöz. Ott milyen szintű nyelvtudásra tehetek szert?

Figyelt kérdés
...ha munkát vállalok és eddig 5 évig tanultam angolt.
2009. júl. 27. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek, de jó szívvel. Profi nyelvtudással fogsz hazajönni. Többet ér, mintha itthon 10 évig ranulnál. Kérd meg az ismerőseidet, hogy angolul beszéljenek hozzád. Ha valamit nem értesz és emiatt vért izzadsz, akkor essen csak meg rajtad a szívük. Így lesz a legjobb. A munkahelyen meg még többet fogsz tanulni. Jó tanulást, jó munkát!!!
2009. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen eddig értem csak az esetleges probléma az lenne, hogy a folyékony nyelvtudás nem biztos, hogy elég lenne egy középfokú nyelvvizsgához. (angol nyelvtan,helyesírás)
2009. júl. 28. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ev alatt, ha komolyan veszed a nyelvtanulast, akkor felso foku nyelvvizsgat siman le tudod majd tenni.

Tippek: -Probalj angolokkal, vagy olyan kulfoldiekkel tarsalogni akik jol tudnak angolul... Ez tudom, hogy logikusnak tunik, de a valosagban altalaban az emberek a nyelvtudasuk es vegzettseguk alapjan baratkoznak (Pl. "a lengyel-magyar jo barat" mondas itt tenyleg igaz mivel sokszor egyik se tud jol angolul; sok kivetelt is ismerek!)

- A szlenget a rendes nyelvezettol kulonboztesd meg, es probald az utobbit hasznalni (foleg nyelvvizsgan). Ez eszak Angliaban kulonesen fontos lehet mivel ott eleg sajatosan beszelnek az emberek...

Sok szerencset!

2009. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!