Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eddig angol lovagoltam,...

Eddig angol lovagoltam, jövőhéten fogok járni westernre ismerősömhöz. Mennyiben külömbözik a kettő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig angol lovagoltam és majd vagy a jövőhéten vagy azután megyek ismerősömhöz western lovagolni, mert felajánlotta, meg persze ahova régebben jártam oda 1x 30 perc alatt jutottam el, meg 2000 ft. volt 30 perc, ismerősünknél meg 1óra 1000 ft. És jobban megéri. Ügetés az jól megy de ez az egyik kérdésem ,hogy miben külömbözik és a másik meg az,hogy ott alapoktól kell kezdeni? Tudom kérdezzem meg ismerősömet, de mostanában nem találkoztunk vele. Előre is köszönöm!:)
2011. okt. 12. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
a 2 teljesen más,lehet ,hogy az angolstilusban szerzett tudásod valamenyire tudod majd alkalmazni de nagyon eltér a 2 stilus egymástól.
2011. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Hosszabb kengyelszíj, kicsit mások a segítségadások, a nyereg is más, sokkal lazábbnak tűnik, de ugyanakkor ott is ugyanúgy kell edzeni.
2011. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár nem lovagoltam még westernben, de szerintem kb annyi a közös, hogy egy lovon ülsz... Más egy forma1 kocsit, meg egy trabit vezetni... Ugyanígy máshogy kell lovagolni mindkét stílusban...
2011. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!:)
2011. okt. 12. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem már rájöttél miben más:D Élvezed? Hogy tetszik?

Én is párhónapja mentem át angolból westernbe nekem a western jobban bejön. Már vágtáztam is futószáron:D Angolba egyszer vágtáztam de le is estem így féltem tőle. de nagyon élveztem:)

Remélem neked is tetszik:)

2012. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!