Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A francia felsőoktatással...

A francia felsőoktatással kapcsolatban érdekelne pár dolog. Valaki aki kint tanul?

Figyelt kérdés
Szeretnék Franciaországban egyetemre járni, főleg Párizs és környéke érdekelne. Tanulok franciául, a tudásom viszont nem olyan biztos, középfokú nyelvvizsgám van. Az angol nagyon jól megy, felsőfokúm van és biztosan beszélem a nyelvet, ezért olyan egyetem érdekelne, ahol angol nyelvű oktatás folyik. Van ilyen?
2012. aug. 31. 14:49
 1/4 anonim válasza:
100%
szia 15 éves vagyok, màr 5 éve kint elünk csalàdilag, nem nagyon ismerem az egyetemeket mert még nam igazàn jött szoba de ha gondolod akkor megkérdezhetem a baràtaimat/tanàraimat hogy van-e ilyen egyetem
2012. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! :) Nagyon aranyos vagy, megköszönném ha utánakérdeznél.
2012. aug. 31. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a franciák (legalábbis az utcán, recepción stb.), ha belehalnak se beszélnek csak franciául, de ettől függetlenül tuti van angol nyelvű képzés is. Meg általában az adott országban az idegen nyelvű szakok nem olyan jók. Tehát pl m.o.-n lévő német/angol szakok is sokkal le vannak mardva a magyarhoz képest
2012. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam Párizsban és Én is azt tapasztaltam, hogy nagyon kevesen hajlandóak megszólalni idegen nyelven, de bízom abban, hogy találok angol nyelvű képzést. A francia egyetemek a legjobbak közé tartoznak a világon, úgyhogy az ottani képzések is megbecsültek és színvonalasak. Köszönöm a válaszokat egyébként :)
2012. aug. 31. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!