SzabiixD kérdése:

Érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Szerintetek nagy hülyeség egyetemet úgy elkezdeni, hogy gyenge nyelvtudással?

Mert sokaktól hallottam, hogy gyengébb nyelvtudással kezdtek egyetemeket másik országban, és csak az első évet tartották nehéznek, utána már azt mondták, hogy könnyebb, mert addigra kb el lehet sajátítani annyira a nyelvet, hogy boldogulj az elkövetkezőkben, a végére pedig teljesen. Én is máshol gondolkodom, és nagy hülyeség lenne-e ha egy gyengébb nyelvtudással belekezdenék egy egyetembe?



#egyetem #külföld #gyenge nyelvtudás
2012. szept. 1. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez nagyon függ attól, hogy melyik országban és milyen szakra mennél. De általánosságban nem éri meg gyenge nyelvtudással kimenni, bár én is ismerek olyanokat, akiknek így is sikerült.
2012. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normalisabb egyetemek vagy eleve felsofoku nyelvvizsganak minimum megfelelo nemzetkozi teszteket kernek, es/vagy pedig szemelyesen gyozodnek meg a tudasodrol.
2012. szept. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kozepfokuval mentem ki, kb 1 ev tenyleg kellett mire azt mondtam hogy belejottem a dologba. szoval attol fugg hogy mennyire gyenge az a nyelvtudas. alapfokkal tuti nem vagnek neki, a kozeppel is kicsit necces mar.
2012. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!